Banyo tadilatı nasıl yapılır. 

Günlük kişisel bakım temizliğin yapıldığı ıslak mekânlar olan banyolar, evlerimizin en yoğun kullanılan alanlarından biridir. Banyolar, bu yüzden her zaman kullanışlığı, görsel ve konforuyla beklentileri karşılaması gerekir. Yenilenmiş bir banyo evinize değer katar, stilini günceller ve mevcut ihtiyaçlarınıza daha iyi uyum sağlar.

Banyonuzu yenilemeye karar verdiniz. Peki, Banyo tadilatı nasıl yapılır? Banyo tadilatı nasıl olmalı?

BANYO TADİLATI PLANLAMA VE KEŞİF
Banyo tadilatında ilk adım olarak iyi bir planlama yapılması gerekir. Planlaman ne kadar iyi olursa, sonuç o kadar iyi olur. Banyo tadilatı sırasında ihtiyaçlarınızı bilmelisiniz. Yeni yerleşimi, nelere yapılacağını bilmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Banyonuzdaki küveti çıkartıp yerini duşakabin yapacaksanız bunun bilincinde olmalısınız.
Banyo tadilatı, banyo yenileme işlerini yaptıracağınız tadilat firmasından mekanın keşfini yaptırınız. Keşif sırasında, beklentilerinizi, banyoda yapmak istediğiniz değişiklikleri keşif yapan tadilat firması yetkilisiyle paylaşmalısınız.

BANYO YENİLEME PROJELENDİRME
Banyo tadilatını, banyo yenileme işlemeni yapacak olan firma, keşif sonrası, kullanıcının istek ve talepleri ile mekân şartlar doğrultusunda projelendirme çalışması yapılacaktır.Banyoda duşakabinin yeri, klozet şekli ve yeri, banyo dolabı ve çamaşır makinasının yeri, muslukların yeri, radyatör/panel türü ve yeri, ayna, aydınlatma elemanları ve prizlerin yerleri gibi parametrelerin belirlenmesi su, tesisat, elektrik ve gaz tesisatının döşenmesi için çok önemlidir

 

Hemen Arayın 0 532 614 26 60
× Destek Hattı